Neste määrdeainete lugu

Neste määrdeained on välja töötatud Soomes ja loodud ületama põhjamaiseid nõudlikke ja vaheldusrikkaid tingimusi. 

Pakume oma klientidele uusimat kõrgtehnoloogiat, kasutades aastakümnetepikkust teadus- ja arenduskogemust. Meie kõrge kvaliteediga määrdeained põhinevad unikaalsel Soomes rafineeritud baasõlil NEXBASE™. Koos maailma parimate lisanditega teeb NEXBASE™ meie määrdeained maailma liidriteks. Neste toodete kvaliteeti ja usaldusväärsust on tõestatud ekstreemsetes tingimustes. Iga päev ja kõigis maailmajagudes. Kui tahad parimat ja ootad puhast professionaalsust ning nõuad OEM-heakskiiduga jõudlust, on Neste määrdeained Sulle õige valik.

Kõik Neste määrdeained on pälvinud kvaliteedisertifikaadid, mis on vastavuses ISO 9001, 14001 ja OHSAS 18001 standarditega. Meie tootevalikus on täpselt Sinu vajadustele sobivad lahendused, professionaalsest liikuvusest kuni rasketööstuseni.

Õige toote leidmise lihtsustamiseks on tootekataloogi tooted reastatud vastavalt kõige tüüpilisematele kasutusaladele. Lisaks sisaldab meie tootevalik spetsiaalseid tooteid kõige nõudlikumatele kasutusaladele. Arendame tooteid järjepidevalt, et vastata oma klientide pidevalt muutuvatele vajadustele. Sellepärast võivad muutuda ka toodete nimed, kirjeldused ja klassifikatsioonid. Tootekataloogi lõpus on nimekiri vanadest ja uutest tootekoodidest. Pane tähele, et tootekataloog on turunduslik teabematerjal ja seda uuendatakse kord aastas. 

Eestis on võimalik tellida Neste määrdeaineid e-poest. Leiad sealt värskeimat teavet ja laiendatud tootekirjeldusi koos toodete infolehtedega.

 TELLI MÄÄRDEAINED E-POEST »

 TOOTEKATALOOG»

TEHNILISED TOOTEKIRJELDUSED»